Oct 23rd درباره قطعی های اخیر

با سلام خدمت کاربران عزیز همونطور که در جریان هستید چند روزی هست که سرورهای مداوم در حال قطعو وصلی و داین تایم شدید هستند این مشکل به دلیل خرابی یکی از هارد های سرور هست که باعث میشه کل سرور هنگ ... بیشتر »

May 6th DownTime

با توجه به اطلاعیه دیتاسنتر، جهت تامین برق مورد نیاز متناسب با سرور های ما، می بایستی سرور اختصاصی ما  به رک دیگری منتقل شود. از این رو در  تاریخ 1399/02/20 ساعت 11:59 الی یکشنبه 1399/02/21 ساعت 02:00 بامداد ... بیشتر »

May 2nd سرور تیم اسپیک بک اپ فرانسه

با سلام خدمت کاربران سرور تیم اسپیک فرانسه به عنوان سرور بک اپ برای سرورهای عادی راه اندازی گردیده است این سرور بک اپ فرانسه برای سرور های عادی و اشتراکی بوده و شامل سرورهای اورجینال ... بیشتر »

Apr 12th فعال شدن سرور لیست برای سرورهای عادی

با سلام خدمت کاربران گرامی نمایش سرور لیست سرور های تیم اسپیک عادی فراهم گردید و به صورت پیش فرض برای تمامی سرورها این ویژگی روشن گردید سرور لیست جهت نمایش سرور تیم اسپیک شما در serverlist واقع در ... بیشتر »

Apr 8th افلاین شدن سرورها جهت اپدیت سرور اختصاصی

با سلام جهت اپدیت نرم افزار سرور اختصاصی صبح روز پنج شنبه مورخ 21 ام فروردین ساعت 5 صبح سرور حدود 1 ساعت از دسترس خارج خواهد شد در این زمان کلیه سرویس ها از جمله سایت ما افلاین خواهد بود با ... بیشتر »

Mar 20th سال 1399 مبارک

سال 1399 بر شما عزیزان مبارک باد مجموعه تیم اسپیک ایران سالی پر از برکت و سلامتی برای شما و خانواده آرزومند است امیدواریم امسال  در کنار شما عزیزان به خوبی سپری شود با تشکر از همراهی شما تا این ... بیشتر »

Mar 7th تخفیف 30 درصدی کلیه محصولات تیم اسپیک ایران

با سلامهر ساله ما به مناسبت سال جدید شمسی تخفیف برای کلیه سرویس ها به مدت 2 هفته قرار میدیم امسال نیز این مورد انجام شد و هم اکنون افرادی که قصد خرید سرورهای تیم اسپیک | سرورهای مامبل | سرور های ... بیشتر »

Nov 28th اطلاعیه مهم در خصوص انتقال سرورها

با سلام سرورهای کنونی ما در دیتاسنتر پارس انلاین میزبانی میشوند و تمامی خدمات ما از جمله سایت ما داخل سرور اختصاصی ما در این مرکز میزبانی میگردند با هدف افزایش کیفیت پورت سرور و شبکه سرورهای ... بیشتر »

Nov 11th افلاین شدن 1 تا 4 ساعته سرورهای ایران

با سلام خدمت کاربران تیم اسپیک ایران جهت ارتقای سخت افزار سرور اختصاصی و اضافه کردن منابع رم و هارد به سرور  کلیه سرویس ها از جمله سرورهای تیم اسپیک و  سایت ما امروز(20 آبان )  از حدود ساعت 2 بعد ... بیشتر »

Nov 3rd اطلاعیه مهم! ادغام شدن سرور خارج و ایران

با سلام خدمت کاربران تیم اسپیک ایارن سرور های خارج از ایران به دلیل فیلترینگ های شدید ایران مداوم در حال از دسترس خارج شدن هستند و این مورد مسبب نارضایتی کاربران گردیده است تصمیم بر این شد که ... بیشتر »