Nov 28th اطلاعیه مهم در خصوص انتقال سرورها

با سلام سرورهای کنونی ما در دیتاسنتر پارس انلاین میزبانی میشوند و تمامی خدمات ما از جمله سایت ما داخل سرور اختصاصی ما در این مرکز میزبانی میگردند با هدف افزایش کیفیت پورت سرور و شبکه سرورهای ... بیشتر »

Nov 11th افلاین شدن 1 تا 4 ساعته سرورهای ایران

با سلام خدمت کاربران تیم اسپیک ایران جهت ارتقای سخت افزار سرور اختصاصی و اضافه کردن منابع رم و هارد به سرور  کلیه سرویس ها از جمله سرورهای تیم اسپیک و  سایت ما امروز(20 آبان )  از حدود ساعت 2 بعد ... بیشتر »

Nov 3rd اطلاعیه مهم! ادغام شدن سرور خارج و ایران

با سلام خدمت کاربران تیم اسپیک ایارن سرور های خارج از ایران به دلیل فیلترینگ های شدید ایران مداوم در حال از دسترس خارج شدن هستند و این مورد مسبب نارضایتی کاربران گردیده است تصمیم بر این شد که ... بیشتر »

Dec 15th اطلاعیه مهم سرور تیم اسپیک خارج

با سلام اگر از سرور خارج تیم اسپیک استفاده میفرمایید مطلع هستید که سرور خارج ما 2 روز از دسترس خارج شده بوداین داین تایم به دلیل سوختگی هارد سرور رخ دادما سیستم یکپارچه بک اپ گیری روی سرورها ... بیشتر »

Sep 24th اطلاعیه مهم در خصوص سرورهای تیم اسپیک

با سلام همانطوری که مستحضر هستید اخیرا لینک های اینترنت دیتاسنتر برج میلاد(آسیاتک) دارای اختلالاتی هست که برخی از کاربران( کاربران تیم اسپیک ایران و خارج از مجموعه تیم اسپیک ایران) در جریان آن ... بیشتر »

Aug 16th قابلیت اتصال کلاینت های نسخه 3.2 و بالاتر

با سلامروز دوشنبه کلاینت های ورژن 3.2 منتشر شد که کاربران با اپدیت کردن به این نسخه دیگر قابلیت اتصال به سرورهای فعلی رو نداشتندتیم اسپیک ایران با فراهم کردن بستری این امکان رو فراهم کرده که این ... بیشتر »

Mar 20th تخفیف 50 درصدی به مناسبت عید نوروز

به مناسبت عید نوروز 97 تمامی سرویس های تیم اسپیک و افزودنی های محصول نظیرموزیک بات ، تی اس بات با تخفیف %50 درصدی به فروش میرسندکد تخفیف : norouz97تیم اسپیک ایران سال خوبی را برای تمامی شما عزیزان ... بیشتر »

Mar 20th سال 1397 بر کاربران تیم اسپیک ایران مبارک

سال نو بر تمامی کاربران تیم اسپیک ایران مبارک باد   تیم اسپیک ایران لحظات خوشی رو در سال جدید در کنار خانواده برای شما از خداوند خواستار استامیدواریم که در سال جدید بهتر بتوانیم در کنار شما ... بیشتر »

Jan 8th اختلال در شبکه کشور

با سلام  کاربران گرامی تیم اسپیک ایرانمتاسفانه از دیروز اختلالاتی در شبکه  های داخلی کشور ایجاد شده استمشکل سراسری بوده و فقط قطعی ها گریبان گیر ما نیست در تمامی شبکه ها از جمله پارس ... بیشتر »

Oct 8th انتقال سرور آسیاتک

با سلام خدمت کاربران تیم اسپیک ایران سرور آسیاتک ما در این لحظه انتقال پیدا کرد این انتقال جهت ارتقای پورت سرور و همچنین استفاده از هارد اس اس دی و فایروال سخت افزاری صورت گرفت جهت اتصال ... بیشتر »