با سلام
همانطوری که مستحضر هستید اخیرا لینک های اینترنت دیتاسنتر برج میلاد(آسیاتک) دارای اختلالاتی هست که برخی از کاربران( کاربران تیم اسپیک ایران و خارج از مجموعه تیم اسپیک ایران) در جریان آن می باشند، که موجب قطع و وصلی مکرر و خودکار سرویس های مشترکین شده است که این امر موجبات تصمیمات جدید جهت حفظ کیفیت خدمات تیم اسپیک ایران برای ادامه همکاری با این دیتاسنتر شد .
مجموعه تیم اسپیک ایران برآن شد تا جهت جلوگیری از افت کیفیت سرویس ها و جلب رضایت مشترکین ، سرویس های مستقر خود در برج میلاد را به دیتاسنتر تهران پارس آنلاین منتقل کند تا علاوه بر حفظ کیفیت سرویس ها، مشترکین از زیر ساخت جدید مجموعه تیم اسپیک ایران بهره مند شوند.
لذا در راستای رفع این مشکلات در روز 3 شنبه مورخ 3 مهر ماه 1397 ساعت 23 (11 شب) الی 6:30 دقیقه صبح روز چهارشنبه 4 مهر 1397 (به مدت7 ساعت و 30 دقیقه) ممکن است اختلالاتی در سرویس های مشترکین جهت انتقال به دیتاسنتر پارس آنلاین وجود داشته باشد، که پیشاپیش بابت این موضوع از مشترکین عذر خواهی نموده و از مساعدت شما کمال تشکر را داریم. همچنین تاریخ و ساعت اعلام شده به صورت تخمینی می باشد و نهایت اختلال سرویس ها در شرایط مساعد بین 1 الی 2 ساعت و 30 دقیقه خواهد بود ولی جهت اطمینان و جلوگیری از بروز مشکلات بازه حداکثر ساعت به مشترکین اعلام شده است.
پیشاپیش از لطف و همکاری شما سپاسگذاریم.


Monday, September 24, 2018« برگشت